Skapa värde, ha kul, göra något bra

Det är våra värderingar. De lever vi efter varje dag.

Digitalisering kräver mod att sätta igång

Digitalisering är till sin natur oförutsägbar och komplex. Gamla metoder för framtagning av fysiska produkter och tjänster gäller inte längre. Tvärtom leder dom ofta till höga kostnader och dåliga resultat. Vi har tillbringat 25 år med att lära oss hur man gör på ett bättre sätt. Grunden handlar om att våga sätta igång. Att inte avvakta till att man har alla svaren. Det bygger på tillit. Vi litar på dig och du kan lita på oss.

Jonna
Martin Mikael och Christian

Medarbetare

Här hittar du oss som jobbar på Iteam, tveka inte att höra av dig!

Gravatar for adam.naslund@iteam.se

Adam Näslund

Backend Engineer & Security specialist

Gravatar for alexander@iteam.se

Alexander Czigler

Partner

Backend Engineer

Gravatar for anders.bornholm@iteam.se

Anders Norrback Bornholm

Partner

Backend Engineer & Architect

Gravatar for anders.ytterstrom@iteam.se

Anders Ytterström

Fullstack Engineer

Gravatar for andreas.lundqvist@iteam.se

Andreas Lundqvist

Frontend Engineer

Gravatar for anna.l.moller@iteam.se

Anna Lööf Möller

UX Strategist

Gravatar for christian.landgren@iteam.se

Christian Landgren

Founder

CEO & Founder

Gravatar for emil.ahlback@iteam.se

Emil Ahlbäck

Fullstack Engineer

Gravatar for emma-klara.wachter@iteam.se

Emma-Klara Wächter

Head of Agile Coaching

Gravatar for erik.hellman@iteam.se

Erik Hellman

Head of Development

Gravatar for fanny.nylund@iteam.se

Fanny Willbjer-Schörling

Agile Project Manager (tjänstledig)

Gravatar for hans.rollman@iteam.se

Hans Rollman

Partner

Head of Finance & Regional Manager Stockholm

Gravatar for iris.lothen@iteam.se

Iris Löthén

UX Designer (tjänstledig)

Gravatar for izabella.larsson@iteam.se

Izabella Larsson

Frontend Engineer

Profilbild på Jenny Åström

Jenny Åström

Chairman of the Board

Gravatar for johanna.grahn@iteam.se

Johanna Månsson Grahn

Partner

Head of People and Culture & Regional Manager Göteborg

Gravatar for jonna.hjern@iteam.se

Jonna Hjern

Head of Sales

Gravatar for maria.solscher@iteam.se

Maria Sölscher

Partner

Head of Sales (föräldraledig)

Gravatar for mikael.graborg@iteam.se

Mikael Gråborg

Partner

Backend Engineer (tjänstledig)

Gravatar for mikael.naeslund@iteam.se

Mikael Naeslund

Founder

Member of the Board

Gravatar for mikaela.lundsgard@iteam.se

Mikaela Lundsgård

Frontend Engineer

Gravatar for petronella.johansson@iteam.se

Petronella Johansson

UX Designer

Gravatar for rebecca.noren@iteam.se

Rebecca Norén

Head of UX Design

Gravatar for simon.lundell@iteam.se

Simon Lundell

Fullstack Engineer

Gravatar for stephanie.weaver@iteam.se

Stephanie Weaver

UX Designer (föräldraledig)

Bli del av teamet?